Pomôžeme vám s každým

krokom pri stavbe

vášho rodinného domu

Proces výstavby | Domy Watterka

Od projektu až po odovzdanie kľúčov od nového domova

Nemusíte vedieť o stavbe domu nič, pretože s nami máte istotu, že vás prevedieme celým procesom výstavby. Poradíme, kde nie je dobre šetriť a naopak, kde si môžete peniažky odložiť trebárs na drahšie zariadenie. Vždy sa však budeme držať predstáv o vašom dome

Proces výstavby | Domy Watterka

S nami môžete riešiť stavbu domu komplexne

Stretnete sa s nami

Je rovnako dôležité, aby ste vy poznali celý proces výstavby a my, aby sme spoznali vaše predstavy a požiadavky na stavbu domu. Neváhajte nás preto osloviť, a to buď prostredníctvom kontaktného formulára na tejto webstránke, emailom info@watterka.de alebo na čísle +421 908 632 004. Radi zodpovieme vaše otázky a priblížime vám celý proces.

Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka

Tvorba projektu a určenie konečnej ceny stavby

Ak sa rozhodnete pre nás, začína intenzívna spolupráca. Pustíme sa do tvorby projektu, na ktorom odzrkadlíme vaše predstavy. Neostaneme len pri tom, poradíme vám, aby váš domov spĺňal nielen estetickú, ale aj praktickú stránku bývania. Projekt vám pre potreby stavebného povolenia odovzdáme v projektovej dokumentácii, ktorá bude obsahovať všetky náležitosti na vybavenie povolenia.
Na základe projektu súčasne spolu vyšpecifikujeme materiály a produkty, ktoré sa použijú pri stavbe a určíme konečnú cenu za výstavbu domu.

Pomoc s vybavením financovania

Záleží nám na tom, aby sme váš sen o vlastnom bývaní dotiahli do najmenších detailov, a preto vám chceme pomôcť aj s jeho financovaním. Využite skúsenosti našej hypotekárnej špecialistky Marty Trabalkovej, ktorú sme si na vlastnej koži vyskúšali. Rada vás bude sprevádzať po ceste financovania od začiatku až po konečné čerpanie prostriedkov z banky.

Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka

Podpis zmluvy a určenie termínov

U nás máte všetko korektné, pretože si za svojou prácou stojíme. Podmienky realizácie vášho nového domova ukotvíme do zmluvy, ktorá bude obsahovať aj termíny začatia a dokončenia stavby. Chceme však upozorniť, že pokiaľ nebudete mať stavebné povolenie, nemôžeme sa dohodnúť na termínoch výstavby

Do 3 mesiacov bývate vo svojom

Či už sa rozhodnete pre výstavbu domu na kľúč, holodom, hrubú stavbu alebo individuálny dom, realizujeme všetky stavby naozaj expresne rýchlo. Jediné, čo nás môže zastaviť pri plnení vášho sna o domove je nepredvídateľné počasie a udalosti.
Po dokončení stavby si spoločne prechádzame a kontrolujeme, či je všetko v poriadku a či nedošlo nedopatrením k nejakým nedostatkom. Ak sa nejaké nájdu, odstránime ich a odovzdáme vám dom do užívania. Nezabúdame ani na potrebné certifikáty od materiálov, energetický certifikát a ďalšie potrebné dokumenty ako revízie, stavebný denník, ktoré dostanete pri odovzdávaní stavby.

Proces výstavby | Domy Watterka
Proces výstavby | Domy Watterka

Už nemusíte hľadať realizátora vášho vysnívaného domu

Postavíme vám nízkoenergetický montovaný dom kvalitne, rýchlo a za skvelú cenu

Ozvite sa nám ešte dnes

chcem vás osloviť
Kontakt | Domy Watterka

Peter Vaterka

majiteľ firmy
Kontakt | Domy Watterka

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk