prinášame vám

energiu z neba

Fotovoltaika | Domy Watterka

Plánovanie

Naplánujeme váš fotovoltaický systém podľa vašich predstáv s najmodernejšou technológiou.

Bez ohľadu na to, či ide o rodinný dom, obchodnú alebo priemyselnú nehnuteľnosť. Pripojte sa a vyrobte si vlastnú ekologickú elektrinu!

Stovky zákazníkov už využili naše skúsenosti s výrobou solárnej energie. Znížte spotrebu energie a staňte sa nezávislými. Svoju vlastnú spotrebu si navyše môžete vizualizovať a optimalizovať pomocou najnovšej technológie merania.

Fotovoltaika | Domy Watterka
Fotovoltaika | Domy Watterka

Inštalácia

Váš fotovoltaický systém nainštalujeme v akomkoľvek rozmere a na všetky bežné typy a tvary striech.

 

Ponúkame montáž FV systémov, systémov na uskladnenie energie, nástenných meničov - boxov atď.

 

Ponúkame Vám pomoc s rôznymi aplikáciami a registráciou FV systému.

Prospekt solárneho modulu (PDF)
Fotovoltaika | Domy Watterka

Predaj a distribúcia

Hľadáte spoľahlivého a regionálneho partnera, ktorý vám dodá najnovšiu solárnu technológiu rýchlo a za dobré ceny? Potom sa s nami porozprávajte.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Kontaktovať
Kontakt | Domy Watterka

Peter Vaterka

majiteľ firmy
Kontakt | Domy Watterka

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk