Prečo si máte vybrať na stavbu nízkoenergetického montovaného domu práve nás?

tu sú dôvody, ktoré

stoja na vašej strane

Prečo my | Domy Watterka
Prečo my | Domy Watterka

Kvalita nie je náhoda

Domy Watterka nie sú žiadna náhoda. Je to kvalita, v ktorej sa spája odbornosť a množstvo skúseností s tvorbou a budovaním nízkoenergetických stavieb. Garanciou kvality sú skúsení odborníci, ktorí majú na svojom konte stovky zrealizovaných stavieb.

Staviame ľuďom domov, nie iba rodinné domy

Našim cieľom je postaviť vám domov na celý život, v ktorom sa vám bude bývať dobre. Vytvorili a navrhli sme preto domy, ktoré sú nielen ekologické, ale aj ekonomické. Nízke náklady na bývanie so zreteľom na životné prostredie - to sú Domy Watterka.

Prečo my | Domy Watterka

Sme tím odborníkov, ktorí vedia, čo robia a žijú svojou prácou každý jeden deň

Predstavte si, že váš dom budú stavať pracovníci, ktorí milujú svoju prácu a sú pre ňu zapálení. Neunikne im takmer žiadna chybička a precízne dbajú o každý detail. Áno to sme presne my! Elektrikári, vodoinštalatéri, kúrenári, strechári, omietkári, oknári, projektanti, ktorí majú dlhoročné skúsenosti.

Prečo my | Domy Watterka

Bez zajednávania ďalších firiem na čiastkové práce

U nás dostane všetko pod jednou strechou. Od stavby základovej dosky po položenie obkladov a podláh. Záleží len na vás, či si vyberiete našu firmu na celú realizáciu stavby alebo len na jej hrubú stavbu, či holodom.

Prečo my | Domy Watterka

Záleží nám na vašom dome, ako keby malo ísť o stavbu nášho vlastného domu

Práve preto je každá stavba okrem kvalitnej práce odborníkov ešte dozorovaná skúseným človekom. Najčastejšie ide o samotného majiteľa firmy, ktorý sa podieľa aj na priamej komunikácií so zákazníkmi.

Prečo my | Domy Watterka

Kvalita nemusí byť ani drahá …

Prečo by ste mali platiť viac tam, kde to vôbec netreba? A naopak, prečo by ste nemali investovať viac do riešení, ktoré vám prinesú dlhodobo bezproblémové a nadčasové bývanie? Ponúkame vám riešenia, ktoré predstavujú rovnováhu medzi zdravým eko bývaním a priateľnou cenou za dom i jeho prevádzku.

Prečo my | Domy Watterka

… ani za ňou nemusíte dlho čakať

Pri výstavbe klasických domov trvá aj 2 roky, kým sa do nich ich majitelia nasťahujú. Avšak pri tých našich montovaných môžete bývať už do 3 mesiacoch od začatia prác. Navyše nemusíme čakať na teplejšie počasie, pretože dokážeme za istých okolností, stavať váš dom aj v zimných mesiacoch.

Prečo my | Domy Watterka

Máte ešte pochybnosti? 

Tie už môžeme odstrániť len na základe osobnej komunikácie.
Zatelefonujte nám alebo zanechajte správu a my sa vám do 24 hod. ozveme.

Čaká vás príjemná komunikácia, počas ktorej preberieme všetko, čo budete považovať za dôležité.

Ozvite sa ešte dnes!

Kontaktovať
Kontakt | Domy Watterka

Peter Vaterka

majiteľ firmy
Kontakt | Domy Watterka

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk