kvalita

nie je náhoda

Skúsení odborníci | Domy Watterka

Za každým domom je príbeh, ktorý spoločne tvoríme s vami.
Spájame vaše predstavy a naše skúsenosti, aby sme pre vás vytvorili domov na celý život.

Skúsení odborníci | Domy Watterka

Andrea Paleniková

Projektantka, ktorá spája EKOlogické a EKOnomické riešenia

Vidí bývanie svojich klientov ako celok a dobre vie, že zďaleka to nie je len o stavbe domu. Andrea nie je len projektantka, ktorá sa postará o vašu projektovú dokumentáciu a vybavenie stavebného povolenia, ale pomôže vám zorientovať sa v celkovej problematike.

Spoľahnúť sa na ňu môžete už v počiatočnej fáze, keď vám pomôže s výberom pozemku a samotného domu. Pokojne na ňu môžete nechať napríklad aj zariaďovanie kuchyne, alebo úpravu záhrady, či výber oplotenia.

V architektúre a v interiérovom dizajne sa cíti skutočne ako doma. Miluje riešenia, ktoré rešpektujú prírodu a chápe, že najlepšie sú tie, kde sa spája nielen ekologický ale aj ekonomický aspekt.

Preto ku každému projektu pristupuje, ako keby stavala svoj vlastný dom. Vysvetlí vám, aké sú rozdiely v materiáloch, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť. Ukáže, kde môžete ušetriť peniaze, a naopak kde sa oplatí zainvestovať.

Skúsení odborníci | Domy Watterka

Marta Trabalková

Hypotekárna expertka, ktorá vás bude sprevádzať po ceste financovania

Finančná expertka, ktorá vás posunie bližšie k vysnívanému miestu pre váš život, pretože bude na vašej strane od začiatku až po konečné čerpanie finančných prostriedkov z banky. Postará sa a prevedie vás celým zložitým svetom financovania od prípravy vášho príjmu pre bankový dom, až po vklad záložných zmlúv na okresnom úrade - katastrálny odbor. Tu však spolupráca s ňou nemusí končiť.

Odbremení vás od záväzku alebo pomôže dohodnúť lepšie podmienky hypotéky pri refixácii, prípadne výhodnejšie úrokové sadzby aj mimo fixácie.

Nezabúda ani na vašu budúcnosť, preto vám pomôže aj s inými finančnými produktmi, akými sú investície, povinné a havarijné poistenie auta, zdravotné poistenie, alebo vám môže pomôcť zabezpečiť budúcnosť vašich detí alebo váš dôstojný dôchodok.

Skúsení odborníci | Domy Watterka

Peter Vaterka

Realizátor, ktorý vás nesklame

Stojí za firmou, ktorá má za sebou stovky úspešných stavieb v zahraničí i doma. Od roku 2007 sa špecializuje prevažne na profesionálne služby v oblasti stavebníctva. Na začiatku to boli zváračské, elektroinštalačné a vodárenské práce.

 Drží sa pravidla, že prácu treba vykonávať odborne a s radosťou. Tento jeho postoj prispel k rozvoju firmy na Nemeckom trhu, na ktorom si vytvoril dobré meno a priateľské vzťahy s domácimi firmami založené na dôvere a silných partnerstvách.

Skúsení odborníci | Domy Watterka

Vy

Ľudia, ktorí vnesú srdce a dušu do vášho nového domova

Ste to práve vy, kto vytvorí pravú atmosféru vášho domova. To my už nedokážeme, ale vieme sa postarať o všetko ostatné.

Vytvorme spoločne váš domov na celý život

Stačí, ak nám zavoláte na uvedený telefón, alebo nám napíšete cez kontaktný formulár a my sa vám do 24 hodín ozveme.


Pomôžeme vám s každým krokom pri stavbe domu!

Kontaktovať
Kontakt | Domy Watterka

Peter Vaterka

majiteľ firmy
Kontakt | Domy Watterka

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

Tento web vyrobila internetová agentúra magnetica.sk